Spoločnosť BUPRO s.r.o. sa stala v roku 2020 oficiálnym importérom strojov SANY a MESSERSI pre Slovenskú Republiku.

Zaoberáme predajom, prenájmom a servisom vysokokvalitných stavebných strojov a stavebného príslušenstva.

Naším top  produktom sú profesionálne bagre od výrobcu ťažkej stavebnej techniky SANY.  Zo širokej ponuky od tých najmenších 1,6 tonových mini-bagrov až po 50 tonové demolačné bagre si vyberie aj ten najnáročnejší zákazník. Všetky tieto produkty ponúkame s exkluzívnou 5-ročnou zárukou a rýchlym dodaním priamo k Vám vďaka obrovskému a dobre zásobenému centrálnemu skladu v Nemecku. Pre našich klientov máme k dispozícii expresný mobilný servis do 48 hodín od nahlásenia poruchy. Zaškolený personál Vám rád poradí v každej situácii. V našej firme dbáme na kvalitu a práve preto ponúkame stroje firmy SANY, ktorá je už 30-rokov na trhu a ponúka svoje produkty po celom svete.

Ponuku bagrov dopĺňajú dumpre, šmykom riadené nakladače a kolesové nakladače talianskeho výrobcu Messersi. Klientom ponúkame kompaktných pomocníkov na pomocné práce v stiesnených podmienkach ale rovnako aj robustné niekoľkotonové dumpre uľahčujúce presun väčšieho množstva materiálu. Vďaka rôznym modifikáciám sú dumpre všestranným pomocníkom a modely v plne-elektrickom prevedení sa  hodia aj na práce v interiéri. Na svoje si u nás prídu aj klienti, ktorí hľadajú stroje na manipuláciu s materiálom pomocou drapákov alebo magnetov ale aj majitelia solárnych fariem, keďže pre nich máme k dispozícii stroj na čistenie fotovoltaiky.  

Profesionálne stroje si zaslúžia profesionálne príslušenstvo, preto v našej ponuke nájdenete širokú paletu produktov značky CANGINI. Lyžice, vrtáky, triediče, drapáky, to všetko a mnoho iného nájdete práve u nás. Ide o príslušenstvo, ktoré okrem kompatibility so strojmi v našej ponuke, ponúka kompatibilitu s rôznymi typmi strojov a značiek. Na Vaše demolačné projekty máme pripravené búracie kladiva a iné príslušenstvo značky TECNA a SOCOMEC. A keďže myslíme aj na to ako Vám uľahčiť nakladanie a vykladanie Vašich strojov pri transporte,  máme pre Vás k dispozícii aj nájazdové rampy. 

Naším klientom chceme na jednom mieste poskytnúť všetko to, čo potrebujú a práve preto v ponuke máme aj certifikované produkty na zabezpečenie a pracú na stavbách v podobe mobilných zábran, oplotenia a schodísk nášho švédsko-poľského dodávateľa TLC a precízne vyrábaných lešení od spoločnosti Messersi.   

Všetci naši dodávatelia predávajú svoje produkty na všetkých kontinentoch, čo iba zdôrazňuje ich kvalitu a úspešnosť. Dovoľte nám prispieť k Vášmu úspechu tým, že Vám poskytneme špičkovú techniku na dosiahnutie Vašich cieľov.

 

Čo od nás môžete očakávať?

 • Produkty vysokej kvality od svetových výrobcov.

 • Prekonávanie zákazníckych očakávaní v záručnom a po-záručnom servise.

 • Myslíme na budúcnosť a preto poskytujeme aj elektrické stavebné stroje.

 • Vysoko kvalifikovaný a výrobcom zaškolený personál

 

Produktové portfólio

 • Mini-bagre, bagre a ich príslušenstvo

 • Mini-dumpre a Dumpre a ich príslušenstvo

 • Šmykom riadené nakladače a ich príslušenstvo

 • Kolesové nakladače

 • Stroje na čistenie fotovoltaiky

 • Lešenia

 • Mobilné oplotenie a zábrany.

 • Priemyselné schodiská.