Panel plného plotu SMART
Panel plného plotu SMART
Panel plného plotu SMART
Panel plného plotu SMART
Panel plného plotu SMART

Panel plného plotu SMART

Cenová ponuka na vyžiadanie.

Prenosné ploty SMART sa inštalujú rýchlo a ľahko a ich inštalácia nevyžaduje vysoko kvalifikovaný personál. Vzhľadom na potvrdenú vysokú pevnosť (produkt má pozitívne skúsenosti z Ústavu mechanizovanej výstavby a ťažby hornín z hľadiska deklarovanej pevnosti) sa mobilné dočasné ploty SMART odporúčajú najmä v náročných oblastiach, kde môžu byť panely vystavené nárazom alebo prevráteniu.

Panel SMART je k dispozícii v dvoch verziách:
- ZINC PL.
- maľba v akejkoľvek farbe z palety RAL (Classic). Pri objednávaní neštandardných farieb môže byť dodacia lehota dlhšia a náklady sú stanovené individuálne.

Technická špecifikácia netransparentných dočasných plotov:

SMART  MASS ROZMERY RÁMOVÁ KONŠTRUKCIA NÁPLŇ
Panel vo verzii OCYNK   35,5 kg   2080 x 2825 mm   rúra 42,4 x 2 mm uhol 60 x 40 x 2 mm   T18 pozinkovaný lichobežníkový plech  
Panel vo verzii RAL 38 kg 2080 x 2825 mm rúra 42,4 x 2 mm uhol 60 x 40 x 2 mm T18 RAL trapézový plech


VÝSTRAHA! Na tejto stránke si kúpite plot samotný. Všetko potrebné príslušenstvo sa musí objednať dodatočne. Pre správne fungovanie viacerých plných stavebných panelov musíte získať svorky, nožičky a podpery, ktoré sú umiestnené v záložke „stavebné ploty - príslušenstvo“. 
Požadovaný počet nôh a svoriek a podpier potrebných na správne fungovanie množstva panelov spolu s bránou SMART alebo bránou sa rovná počtu objednaných panelov.

V prípade pochybností nás kontaktujte - naši špecialisti vám radi poradia a pomôžu.

 
Powered by Phoca Cart