Bager SANY SY305C SLR
Bager SANY SY305C SLR
Bager SANY SY305C SLR
Bager SANY SY305C SLR

Bager SANY SY305C SLR

Cenová ponuka na vyžiadanie.
  • Motor:  CUMMINS QSL9-C280
  • Výkon:   209 kW / 2 100 ot./min
  • Dĺžka ramena: 20 Metrov
  • Kapacita lopaty:   0,6 m 3
  • Hmotnosť:   34 960 kg
  • ZÁRUKA 5 ROKOV / 10 000 MTH
Výrobca:
SANY

SPRACOVANIE

Kvalita, ktorá vydrží - stavenisko je každý deň náročné. Aby rýpadlá SANY dlhodobo vydržali toto zaťaženie, sú navrhované a vyrábané s mimoriadnou opatrnosťou. Okrem iného s čistým potrubím a presne umiestnenými zvarovými švami.

 

 

ROZMER

Stabilný podstavec - Aj keď je stroj jedným z najťažších vo svojej triede, a preto zvláda vysoké užitočné zaťaženie, vďaka plochému dizajnu ponúka najlepší výhľad aj dozadu.

 

 

Jednoduchosť použitia

Inovácie znamenajú rozdiel - každý, kto sa posadil do nového modelu SANY SY305C po prvýkrát, vie, ako vyzerá špičkový komfort obsluhy. Kabína vodiča zaujme už od prvej sekundy, napríklad jasným 10 ″ dotykovým displejom. Okrem mnohých informácií sa obrázky z týchto dvoch fotoaparátov zobrazujú aj na obrazovke s vysokým rozlíšením. Ako dotykový displej môže obsahovať aj rôzne ovládacie funkcie - toľko funkcií je možné ľahko ovládať jedným prstom.

Polohu sedadla pneumaticky odpruženého sedadla vodiča s integrovaným vyhrievaním sedadla je možné plynule regulovať. Ovládacie prvky spojené so sedadlom sa zúčastňujú každého nastavenia - čo prináša pridanú ergonómiu a jednoduché použitie. 

 

 

BEZPEČNOSŤ

Dobrá viditeľnosť, dobré svetlo -  keď dôjde tma, osem LED pracovných svetiel poskytuje najlepšie osvetlenie.  Zadná a bočná kamera štandardne prenášajú okolité obrázky na monitor s vysokým rozlíšením. To znamená, že vodič má vždy jasný výhľad na pracovný a cestovný priestor.  Ďalším aspektom pre väčšiu bezpečnosť: údržbová plošina s protišmykovou podlahou a madlom poskytuje bezpečné držanie, aj keď je mokrá.

 

 

KOMPONENTY

Spoľahlivý a efektívny - Pohonná jednotka Cummins nespočíva len v najvyššej spoľahlivosti, ale aj v inovatívnom dodatočnom spracovaní výfukových plynov. Na dosiahnutie úrovne emisií 5 sa tu používa kombinácia SCR a DPF.  Výdatok s recirkuláciou výfukových plynov zaisťuje obrovské zvýšenie účinnosti, čo vedie k minimálnej spotrebe paliva s maximálnou produktivitou. Okrem toho existuje kompaktnejšia konštrukcia, pretože okrem iného je možné upustiť od ďalších chladiacich jednotiek. Takto je možné ponechať voľný priestor na inštaláciu, aby ste mali najlepší výhľad dozadu. 

 

EKONOMIKA

Dobre zmenené -  príprava na hydraulický rýchloupínač sa sériovo dodáva už v továrni a je integrovaná do koncepcie obsluhy. Vďaka jednej z nových funkcií je výmena nástrojov ešte ľahšia a rýchlejšia. Pri prepnutí z hydrauliky kladiva na nožnicovú sa ventil kladiva prepne stlačením tlačidla na displeji.

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

CELOKOLUČNÝ POWERHOUSE

Vďaka svojej komplexnej výbave ponúka SY305C presvedčivý pomer ceny a výkonu. Všetko je na palube zo závodu pre vysoko výkonné a pohodlné použitie na stavbe. 

ROZMERY

       

Prevádzková hmotnosť

34960

kg

   

Lyžičkový objem

0.6

   

Celková dĺžka

15700

mm

   

Celková šírka

3190

mm

   

Celková výška

3570

mm

   
         

MOTOR

       

moc

209

kW

2100

RPM

         

PRACOVNÝ PRIESTOR

       

Max. Hĺbka kopania

14747

mm

   

Max. Dosah

19357

mm

   

Min. Polomer výkyvu

4 000

mm

   

Sila na vykopávanie lopaty ISO

87

kN

   

Odtrhová sila ISO

68

kN

   
         

HYDRAULICKÝ SYSTÉM

       

Max. Prietok oleja

2x280

l / min


 

 

 
Powered by Phoca Cart